Kilim Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

2016 Kilim Oturma Grubu Modelleri

2016 Kilim Oturma Grubu Modelleri

2016 Kilim Oturma Grubu Modelleri hakkında detaylı ve bilgilendirici açıklamalarda bulunduk ve de kilim mobilyanın en güzel oturma gruplarınıdan sizler için galeri oluşturduk.

Oturma Odası Dekore Edilirken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Oturma odası ailenin her bireyinin ortak noktası olarak hizmet veren bir odadır. Bu yüzden burada kullanılan olan materyallerde her bireye uygun olacak şekilde seçilmelidir. Televizyon, halı, perde, koltuk takımı, televizyon ünitesi, ışıklandırma seçenekleri, duvar rengi çok önemli etkenlerdir. Tüm bunları ortak paydada birleştirmek için oldukça dikkatli davranmak gerekmektedir.

Odanın Hacmi büyükse yapılacak eşya seçimi

Oturma odası amaç olarak incelendiğinde bir araya gelinen ve yemek sonrası uyku öncesi yani gece ve gündüz her an kullanılan bir odadır. Bu oda eğer küçükse seçilecek eşyalarında küçük hacmi küçük olmalıdır. Örneğin koltuk seçerken köşeli koltuktan yana yapılmalıdır. Odanın duvarlarında ayna kullanılarak hacminin daha büyük ve aydınlık görünmesi mümkündür.

Oda Hacmi Büyükse Yapılacak Eşya Seçimi

Herkes bulunduğu ortamın ferah ve geniş olmasını ister. Eğer böyle bir ortama sahipseniz seçilecek doğru eşyalarla daha da mükemmel bir ortam yaratmak ortam yaratmak sizin elinizde. Cıvıl cıvıl renklerle odanızı bezeyebilir, uygun ışıklandırmayla var olan büyüklüğü yeteri kadar kullanabilirsiniz.

Koltuk Seçiminin İncelikleri

Koltuk seçimi yaparken birçok ayrıntıya dikkat edilmesi gerekir. Eğer küçük çocukların bulunduğu bir eve yeni koltuklar alınıyorsa kumaş seçimi yaparken açık renkli olmamasına, kir tutmamasına, deri ve benzeri ürünlerin tercih edilmemesine dikkat edilmelidir. Oda hacmine göre koltukların hacmi de şekil almalıdır.

2016 Kilim Oturma Grubu Modelleri Resimleri

Mobilya Modelleri

kilim mobilyalarla yeni nesi mobilya dekorasyon ile karşınızda mobilya modelleri ile karşınızda

Yukarı