Kilim Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Bebek Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

Bebek Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-yesil

Bebek bekleyen anne adaylarını en fazla heyecanlandıran ve bir o kadar da keyifli olan bebek odası dekorasyonudur. Bebeğinizin cinsiyetini öğrendikten sonra hem tatlı bir telaş başlar ve evinizin yeni misafiri için çok özenli bir odanın hazırlıklarına girişilir. Kararsız olan anne adayları için aşağıda vereceğimiz bebek odaları için dekorasyon fikirleri size yardımcı olacaktır. Hem konforlu hem de şık bir bebek odası hazırlamak istiyorsanız özellikle kullanım rahatlığı açısından fonksiyonel ve estetik olmasına özen göstermeniz gerekir. Bebek odanızı dekore ederken ne kendi konforunuzdan ne de bebeğinizin konforundan asla taviz vermemelisiniz. Bebeğinizi sağlıklı büyütmek istiyorsanız uykusunun kaliteli olması çok önemlidir. Bu nedenle bebek odası için seçeceğiniz renkler, mobilyalar ve ev tekstil ürünleri son derece önem arz eder.

bebek-odalari

Bebek odaları için dekorasyon fikirleri arayan anne adayları için bir diğer önerimiz ise, bebek odasında kullanmak istedikleri renklere doğru bir şekilde karar vermeleridir. Bunun için eğer kız bebek bekliyorsanız beyaz-pembe, beyaz-pudra, beyaz-lila veya beyaz-yeşil renk seçeneklerinden birini uygulayabilirsiniz. Ya da verdiğimiz bu renklerden birini tek renk olarak tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz tek bir rengin tonlarını kullanarak harika gölge oyunları yaparak hoş bir atmosfer yaratmanız mümkün. Hatta pudra rengi ve açık kahverengi tonlarını kullanarak farklı bir oda da elde edebilirsiniz. Eğer erkek bir bebek bekliyorsanız da, beyaz-mavi, beyaz-yeşil, beyaz-turuncu, beyaz-kahverengi vb. gibi iki renk tonu kullanabileceğiniz gibi tek renk tonlarını da aynı kız bebek odalarında olduğu gibi kullanabilirsiniz.

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-pembe-

Bebek odaları için dekorasyon fikirleri arasında size önerimiz mobilya seçimleri ile ilgilidir. Mobilya seçimi de bebek odası dekorasyonu için çok önemlidir. Seçeceğiniz mobilyaları çok renkli olmayan sade modellerden tercih etmelisiniz. Böylece bebeğiniz büyüdüğünde bu mobilyaları rahatlıkla kullanabilir. Bebek odası için aldığınız mobilyaların dönüştürülebilir olan modellerden seçerseniz bebeklik döneminden sonra çocuk odası olarak kullanmanızı kolaylaştırır. Bebek odası için alacağınız tekstil ürünlerinin yumuşak dokularda olmasına dikkat etmelisiniz. Sentetik ve naylon içeren kumaşlar yerine pamuklu kumaşlar ve doğal iplikten dokunmuş ürünler olması bebeğinizin sağlığı açısından önemlidir.

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-erkek

Bebek odası için aydınlatma da bir diğer önemli unsurlardan biridir. Seçeceğiniz aydınlatma aparatlarının farklı amaçlarda kullanılır olması gerekir. Çünkü bebeğinizin uykuya dalacağı zaman ve oyun oynayacağı zamanlar için farklı aydınlatmalara ihtiyaç duyulur. Bunun için farklı lambaderler, abajurlar ve sarkıt lambalardan yararlanabilirsiniz. Günümüzde aydınlatma için birçok alternatif mevcuttur. Bu nedenle aydınlatma aparatı seçiminde pek zorlanmazsınız. Alacağınız şık abajurlar ve sarkıt lambalar sayesinde odanın atmosferini kuvvetlendirebilirsiniz.

bebek-odalari-

Bebek odaları için dekorasyon fikirleri içinde aksesuarlarda şık ve konforlu bir bebek odası için vazgeçilmez unsurlar arasında yer alır. Bebek odası için seçeceğiniz aksesuarların odanın rengine ve mobilyalara uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz. Aksesuar seçimin de çok zengin ve karışık renkleri kullanmanızı pek tavsiye etmiyoruz. Odanın tüm dekorasyonunu tamamlayacak ve genel havasını kuvvetlendirecek tarzda aksesuarları seçebilirsiniz. Odanın duvarlarını çeşitli stickerlar, tablolar veya raflarla destekleyebilirsiniz.

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-pembe

Bebek odası için dekorasyon fikirlerinin en önemli noktası ise, odada kullanacağınız tüm malzemelerin sağlıklı ve yüksek kalitede ürünlerden olmalıdır. Örneğin, seçeceğiniz halının alerjik reaksiyonlar vermeyen ve kolay temizlenebilen türden olmasına dikkat etmelisiniz. Odanın duvar boyasının içeriğinin de katkı maddesi ve sağlığa zararlı maddeler içermeyen cinsten olması gerekir. Ancak bu şekilde hem şık hem de hijyenik bir bebek odasına sahip olabilirsiniz.

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-erkek-

Bebek Odaları İçin Dekorasyon Fikirleri Resimleri

bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-mavi-bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-beyazbebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-mavibebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-beyaz-bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-krem-pembe-bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-krem-pembebebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleribebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-kizbebek-odalari-icin-dekorasyon-bebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-kiz-bebek-odalari-icin-dekorasyonbebek-odalari-icin-dekorasyon-fikirleri-hakkinda

Mobilya Modelleri

kilim mobilyalarla yeni nesi mobilya dekorasyon ile karşınızda mobilya modelleri ile karşınızda

Yukarı