Kilim Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Kilim Mobilya Salon Dekorasyon Önerileri

Salon Dekorasyonları İçin Yardımcı Fikirler

Salonlar evlerin en özel odalarından biridir ve genellikle buralarda oturulur. Misafirleri ağırlamak için salonlar kullanılır. Bu sebeple şık bir tasarımlara sahip salonlar herkesin gözdesi haline gelmiş durumda. İç mimarlar yardımı ile ya da kişisel beğeniler dahilinde insanlar evlerini dekore etmekte ve bundan memnuniyet duymaktadır. Çok basit yöntemlerle şık salonlara sahip olmak artık çok kolay.

Salon dekorasyonları için öneriler

  • Konsol bulundurun. Konsollar salonların olmazsa olmaz, salonun şık görünmesini sağlayan en önemli aksesuarlar arasındadır. Kapının sağ tarafına koymak odanın daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Krem renklerde kullanılan konsollar odaya ayrı bir hava katacaktır ve toz olduğunda anında belli olmayacaktır. Konsol üzerine her iki tarafa eşit olacak şekilde cam vazolar koymak ve ortaya kase koymak salonu güzelleştirecektir.
  • Ayna kullanın. Aynalar salonun daha geniş ve aydınlık görünmesini sağlar. Koltuk takımı üzerindeki duvara yuvarlak şekiller halinde büyüyen aynalar konulabilir. Konsol üzerindeki duvara eklenen aynalar ya da yemek masası üzerine eklenen aynalar, saat şekilde ilerlediğinde yaklaşık 5 ayna kullanıldığında hoş bir görüntü oluşturur.
  • Özel tasarım orta sehpa kullanın. Orta sehpalar bir çok evde bulunur asıl önemli olan özel tasarım kullanmaktır. Sizi anımsatan, farklı tarzda bir orta sehpa salonunuzu şık gösterecektir. Krem renkte olabileceği gibi bir çok rengin karışımı olduğunda odaya canlılık katar.

Mobilya Modelleri

kilim mobilyalarla yeni nesi mobilya dekorasyon ile karşınızda mobilya modelleri ile karşınızda

Yukarı