Kilim Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Küvet Fiyatları

Küvet fiyatları

noktadusakabinAlmak istediğiniz küvetin hacmine ve niteliklerine göre fiyatı da doğal olarak farklılık göstermektedir. Özellikle hidromasaj niteliğine sahip olan küvetlerin fiyatları niteliklerinin artmasına oranla 2000 bin liranın üzerine çıkabilmektedir. Sade küvet modellerinde ise bu fiyat aralığı 300-600 lira arasında seyir etmektedir. Küvet üretiminde kullanılan malzemenin ve işçiliğin kalitesi fiyatların bu seviyede olmasını gerekli kılmıştır. Bu fiyat aralığı içerisinde çok düşük fiyatla sizlere küvet satacak olan firmaların teknik destek ekibinin olmadığını veya düşük kalite malzemeden üretilen küvetlerle sizlere dayanıksız küvetler sattıklarını anlayabilirsiniz.

Piyasa değerinden olabildiğince ucuza pazarlanan küvetlerin sağlığınız acısından da iyi bir performans göstermeyeceğini söylemek isteriz. Bu durumda iyi bir küvetin söz konusu olabilmesi için kaliteli imalat yapan Süper firması referansınız olabilir.

nokta-dusakabin

Akrilik küvetle gelen kalite

Küvet fiyatları hususunu özellikle etkileyen ana madde akriliktir. En sağlam ve hijyen küvetlerin bu maddeden meydana gelmesi, fiyatların yüksek gibi görünmesinin sebebidir. Ancak insan sağlığının daha önemli ve hassas bir konu olduğu düşünüldüğünde, sağlıklı küvetlerin oluşmasında önemli bir yeri olan bu maddenin kullanılması isabetli bir seçimdir.

  1. Kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Hijyen olması tercih edilmesinin önemli bir sebebidir.
  2. Dayanıklı ve uzun süreler banyolarınızda yıpranmadan, deforme olmadan kalabilecek cinstendir.
  3. Yüzeyinde sabun, yağı kir veya istenmeyen diğer maddelerin birikmesi söz konusu olmaz. Her türlü atığın su yoluyla beraber yüzeyinden kaydırıcı özelliğe sahiptir.
  4. Görünüm şekliyle daha parlak olan akrilik, banyolarda daha şık bir havanın dolaşmasını sağlar. Hem dekoratik açıdan hem de sağlık açısından önemli bir yeri olan akrilik küvet modelleri, küvet fiyatları hususunda belirleyici bir fark yaratır.
Nokta Duşakabin Modelleri

Nokta Duşakabin Modelleri

NOKTA DUŞAKABİN İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

 

Kategori: Tanıtım

Mobilya Modelleri

kilim mobilyalarla yeni nesi mobilya dekorasyon ile karşınızda mobilya modelleri ile karşınızda

Yukarı