Kilim Mobilya Modelleri Fiyat Listesi

Uzun Yıllar Bebeğinizle Büyüyen Beşikler

Bebeklerimiz, bu hayatta en savunmasız ve en masum evlatlarımız…

Doğduklarından bu yana her zaman için doğru tercihler yapmaya çalıştık, beşik alternatifler geliştiğinden bu yana güvenli ve sağlıklı uykunun artık herkesin hakkı olduğunu düşündük. Ve uzun yıllar boyu kullanılabilecek beşikler geliştirdik. Mobesko’nun başarılı mağazalarında bebeklerinizle ilgili tüm ürün detaylarına ulaşabilir, uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyaları cebinizi yakmayan fırsatlarla satın alabilirsiniz. Kocaeli’nin başarılı markası MOBESKO, 92 mağazası ile bu hayatta en değerli varlıklarımız bebeklerimizin sağlığı için özel üretilen beşikler üretmeye, yeni tasarımlarla birlikte devam ediyor.

 

Bebeklerimizle ilgili en önemli şeye gelelim. Tabii ki uyku… Uyku insanların da en önemli aktivitesi olarak bilinmektedir. Öyle ki bebeklerin de huzurlu ve rahat uyku uyumalarını sağlamak için biz ebeveynler olarak üzerimize düşen en önemli görev doğru beşik seçimi olmalıdır. Size önermiş olduğumuz Mobesko’nun başarılı mağazalarında yer alan beşikler, çok fonksiyonlu olmakla beraber fiyatlar konusunda da her bütçeye uygundur. Yeni nesil teknolojilerinden olan bu beşiklerde hem çok amaçlı olup hem de az yer kaplaması, mucizevi bir durumdur. Tasarım ve teknolojinin bu denli harmanlanıp, ortaya büyüyen beşik seçeneklerinin çıkması, çocuklarınızın ileriki yaşlarında da rahatlıkla kullanmalarını sağlamaktadır.

bebek_odasi

Her odaya uygun farklı tarzlarda üretilen beşikler, özellikle yıllar boyu kullanılması özelliği ile harika bir fırsat olarak kapınız çalıyor. Bebeğiniz 3-4 yaşlarında iken bitişik çekmeceleri rahatlıkla kullanacağınız beşiklerde, 4-13 yaş aralığında oda bambaşka bir çocuk odası olmaktadır. Beşiklerin yatak kısımlarının çıkarılmasının yanında beşik korkuluğunun ters çevrilip masa olarak kullanılması da beşiklerin artı bir özelliğidir. Hatta beşiklerin yanına bir şifonyer koyuldu mu çocuğunuzun odası için harika bir ortam hazırlanmış olursunuz.

 

Her anne baba aldığı tüm ürünlerin uzun ömürlü olmasını ister. Haklı olarak… Büyüyen beşik için de özellikle olumsuz bir durumu aklınızdan geçirmeyin. Tabii beşiklerin çatlayan, kırılan yapıda olmaması için özel malzemelerden üretilen beşikler üretildiğinden dolayı içiniz rahat olsun. Oldukça kaliteli ürünler kullanan Mobesko’dan iç huzurunuzla beşikleri satın alabilirsiniz.

 

Bebekleriniz için doğru seçimi yaptığınız, şimdi sıra ggüvenli ve rahat bir uykuda…

Bebek uyutması sizden, kaliteli ürünler Mobesko’dan 🙂

Kategori: Bebek Odaları
Etiketler:

Mobilya Modelleri

kilim mobilyalarla yeni nesi mobilya dekorasyon ile karşınızda mobilya modelleri ile karşınızda

Yukarı